اخبار مجلس

نیروهای تحصیلکرده بومی در نیروگاه هریس به کار گرفته شوند

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی خواستار به کارگیری نیروهای تحصیلکرده بومی این شهرستان در نیروگاه این شهر شد.

4 آذر 1398

رؤسای مجالس 4 کشور دیگر وارد تهران شدند

خبرنگاران: رؤسای مجالس تاجیکستان، پاکستان، سودان و عمان به منظور حضور در نشست های تخصصی و اجلاس بین المجالس کشورهای اسلامی وارد تهران شدند.

28 شهریور 1398

هاشمی: پادگان های زیادی از پایتخت خارج خواهند شد

خبرنگاران آنلاین:رئیس شورای شهر تهران با اشاره به طرح خروج پادگان ها از پایتخت گفت: تصمیمات خوبی توسط شورای شهرسازی در این زمینه گرفته شده و پادگان های زیادی از پایتخت خارج می شوند.

11 شهریور 1398

حمله به ایران بدون مجوز کنگره ممنوع شد

مجلس نمایندگان آمریکا طرحی را تصویب کردند که بر اساس آن اختیارات رئیس جمهور آمریکا برای انجام جنگ با ایران را محدود می نماید.

26 مرداد 1398

لوایح چهارگانه تا خاتمه بهمن در مجمع تشخیص نظام تصویب می گردد

سخنگوی هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی پیش بینی کرد که مجمع تشخیص مصلحت نظام تا سرانجام بهمن لوایح پالرمو و CFT را تصویب می نماید.

13 خرداد 1398

با موافقت نمایندگان؛ ترکیب هیئت نظارت بر اجرای قانون حمایت از کالای ایرانی تعیین شد

نمایندگان اعضا و شیوه عملکرد هیئت نظارت بر اجرای قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و حمایت از کالای ایرانی را معین کردند.

30 اردیبهشت 1398

کریمی اصفهانی: رونق فراوری در تصویب بودجه از سوی مجلس جدی گرفته گردد

دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار گفت: در تصویب لایحه بودجه در مجلس نمایندگان باید رونق فراوری را در نظر داشته باشند، وگرنه هیچ مسئله ای حل نخواهد شد.

25 اردیبهشت 1398

صدور پروانه صلاحیت حرفه ای پرستاری حق مسلم سازمان صنفی است

به گزارش خبرنگاران، طاهره زاهدصفت در نشست شورای عالی نظام پرستاری که روز چهارشنبه در محل سازمان نظام پرستاری برگزار گردید، با اشاره به کوشش های اجرا شده از سوی دکتر عابدی نماینده مجلس شورای اسلامی و سازمان نظام پرستاری در خصوص برگزاری نشستی با حضور...

28 بهمن 1397

رسیدن به افق مشترک در مفاهیم حیات شبانه لازم است

به گزارش خبرنگاران، نخستین نشست برنامه جامع منظر شبانه در تهران به ریاست علی اعطا، رئیس کمیته معماری و عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران با حضور اساتید حوزه معماری و شهرسازی برگزار گردید.

16 بهمن 1397

غیبت دبیر کل کمیته در اندونزی ، مشکلات به قوت خود باقی ست؟

در شرایطی که بازی های آسیایی نگاه های زیادی را به سمت خود جلب نموده و تعدادی از مسوولان و حتی مدیران میانی وزارت ورزش را روانه اندونزی نموده، اما یک چهره در بین مسوولان کاروان غایب است.

19 مهر 1397