یوتیوب تبلیغات مزاحم را حذف می نماید ، کاهش 40 درصدی آگهی ها

یوتیوب برای مبارزه با تبلیغات مزاحم کاربران برنامه ویژه ای دارد. برنامه ای که یاری می نماید تبلیغات محدود شده و از سر راه کاربر به سرعت کنار روند.

یوتیوب تبلیغات مزاحم را حذف می نماید ، کاهش 40 درصدی آگهی ها

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، یکی از گلایه های رایج بسیاری از کاربران یوتیوب در مورد این برنامه تبلیغاتی است که هر از چند گاهی در نقش مزاحم روی صفحه مانیتورشان ظاهر می شوند.

فرض کنید در حال برگزاری یک کنفرانس ویدیویی هستید یا فیلمی مهم را برای دیگران پخش می کنید و ناگهان با تبلیغاتی روبرو می شوید که اساسا مایل نبودید پخش شوند. فارغ از به هم خوردن برنامه کاری و تفریحی بعد از پخش این تبلیغات، می توان حدس زد که تبلیغات ناخواسته تا چه حد اعصاب خرد کن هستند.

با یاری این افزونه جدید شما می توانید ویدیوهای تبلیغاتی را به سرعت رد نموده و یک ویدیو را با کیفیت کمتر اما بدون هیچ نوع تبلیغاتی انتخاب کنید.

درواقع این پلتفرم یک تجربه جدید از تماشای ویدیو را در اختیار کاربران می گذارد. تجربه ای که به کاربران امکان می دهد ویدیوها را به سرعت رد نمایند. افزون بر این ها اگر کاربران تبلیغات مرحله نخست را رد نمایند، احتمال این که تبلیغات در مرحله بعدی نیز برای کاربران ارسال گردد به 40 درصد کاهش پیدا می نماید.

این تجربه جدید ابتدا روی یوتیوب نسخه دسکتاپ قرار می گیرد و سپس به زودی در موبایلها و تلویزیونهای کاربران دیده می گردد.جالب است بدانید این روزها بیشتر مردم یوتیوب را از تلویزیون تماشا می نماید و این یعنی به طور متوسط بیش از 180 میلیون ساعت تماشای روزانه.

منبع: انتخاب

به "یوتیوب تبلیغات مزاحم را حذف می نماید ، کاهش 40 درصدی آگهی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یوتیوب تبلیغات مزاحم را حذف می نماید ، کاهش 40 درصدی آگهی ها"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید