گفتگوی نیچروان بارزانی و ظریف درباره شرایط کنونی در عراق و شمال سوریه

به گزارش رضا هستم، نیچروان بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق با وزیر امور خارجه ایران در دوحه دیدار و درباره شرایط جاری در عراق و شمال سوریه مصاحبه کرد.

گفتگوی نیچروان بارزانی و ظریف درباره شرایط کنونی در عراق و شمال سوریه

به گزارش گروه سیاست خارجی رضا هستم، نیچروان بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق شامگاه (دوشنبه) در دوحه با محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران دیدار و در خصوص آخرین تحولات منطقه به ویژه شرایط جاری در عراق و شمال سوریه و سایر موضوعات مورد علاقه مصاحبه کرد.

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در نشست منطقه ای کنفرانس امنیتی مونیخ وارد دوحه پایتخت قطر شد.

به گزارش فارس، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت خارجه پیش از این از ظریف به دوحه قطر خبر داد و گفت: محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران برای شرکت در نشست کمیته خاورمیانه کنفرانس امنیتی مونیخ که در دوحه برگزار می شود، امشب راهی قطر است.

وی اضافه کرد: ظریف فردا (سه شنبه) در دو سه پنل اصلی در این کمیته درباره مسائل منطقه و تحولات جاری خلیج فارس سخنرانی و مواضع جمهوری اسلامی ایران را اعلام خواهد کرد.

گفتنی است این نشست از امروز (دوشنبه) به مدت 2 روز در دوحه قطر برپاست. این نشست با مشارکت کنفرانس امنیتی مونیخ و کمیته امنیت سایبری ملی قطر برگزار می شود.

به گزارش فارس، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در هفته گذشته نیز برای شرکت در نشست وزرای عدم تعهد در باکو به جمهوری آذربایجان سفر و ضمن ایراد سخنرانی در این نشست با برخی مقامات شرکت کننده دیدار و مصاحبه کرد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "گفتگوی نیچروان بارزانی و ظریف درباره شرایط کنونی در عراق و شمال سوریه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گفتگوی نیچروان بارزانی و ظریف درباره شرایط کنونی در عراق و شمال سوریه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید