گزارش روزنامه الاتحاد از نحوه ادامه لیگ قهرمانان آسیا و کاهش دستمزد بازیکنان

به گزارش رضا هستم، روزنامه الاتحاد در گزارشی ضمن اشاره به چگونگی ادامه مسابقات لیگ قهرمانان از پیشنهاد کاهش دستمزد بازیکنان اطلاع داد.

گزارش روزنامه الاتحاد از نحوه ادامه لیگ قهرمانان آسیا و کاهش دستمزد بازیکنان

به گزارش رضا هستم، روزنامه الاتحاد امارات به نقل از یک منبع مطلع در AFC گزارش داد که کنفدراسیون فوتبال آسیا در حال تصمیم گیرى پیرامون برگزارى مسابقات معوقه لیگ قهرمان به صورت متمرکز در دو کشور منطقه غرب و شرق آسیا است.

بر اساس این گزارش با توجه به نظرات کشورهاى شرکت کننده AFC در کوشش است رقابت های مرحله گروهى منطقه غرب در ماه آگوست به میزبانى دو کشور برگزار گردد که بر این اساس هر کشور میزبان بازى هاى دو گروه خواهد بود.

به نوشته الاتحاد، امارات یکى از دو کشور میزبان است در حالى که رسانه هاى قطرى از برگزارى بازی های دو گروه دیگر در دوحه خبر داده بودند. همچنین با توجه به عدم حضور تیم های ایرانى و عربستانى در کشور مقابل امکان میزبانى براى این دو کشور وجود ندارد.

در همین حال الاتحاد از مکاتبات برخى باشگاههاى شرق آسیا با AFC خبر داده که خواهان تشریح موضوع کاهش دستمزد و مبالغ قرارداد بازیکنان در فصل جارى شده اند چرا که به نقل از این روزنامه شرکت هاى تجارى و باشگاه ها زیان هاى قابل توجهى دیده اند بیش از یک میلیارد دلار تخمین زده می گردد.

AFC در این خصوص پیشنهاداتى را در مورد قراردادهاى بازیکنان و مربیان به فیفا ارائه نموده است. در پیشنهاد کنفدراسیون با توجه به تقویم مسابقات در منطقه غرب کاهش دستمزدها تا 25 درصد؜ پیش بینى شده و دستمزد 3 ماه مارس، آوریل و مى را مورد توجه قرار داده است.

این پیشنهاد در یک نشست غیر حضورى به صورت ویدئو کنفرانس مطرح شده و انتظار می رود تا اواسط ماه آوریل تصمیم نهایى در این خصوص اعلام گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گزارش روزنامه الاتحاد از نحوه ادامه لیگ قهرمانان آسیا و کاهش دستمزد بازیکنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گزارش روزنامه الاتحاد از نحوه ادامه لیگ قهرمانان آسیا و کاهش دستمزد بازیکنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید