گرانقیمت ترین آیفون 11 پرو با نیم کیلو طلای خالص در بخش پشتی رونمایی شد ، 70 هزار دلار برای خرید لاکچری ترین تلفن هوشمند سال

به گزارش رضا هستم، برند لوکس Caviar که یک برند روسی است از جدیدترین طراحی جدید خود رونمایی کرد. این طراحی مبتنی بر گوشی آیفون 11 پرو است و نیم کیلو طلای 18 قیراطی در پشت خود دارد.

گرانقیمت ترین آیفون 11 پرو با نیم کیلو طلای خالص در بخش پشتی رونمایی شد ، 70 هزار دلار برای خرید لاکچری ترین تلفن هوشمند سال

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، قیمت این گوشی بیش از 70 هزار دلار است و در نتیجه این گوشی گرانترین آیفون 11 پرو است که می توانید خریداری کنید. البته اگر به دنبال نسخه 512 گیگابایتی آیفون 11 پرو مکس بروید این رقم دقیقاً به 71،520 دلار افزایش پیدا می نماید.

شرکت Caviar یک شرکت طراح روسی است که نسخه های لوکس و بسیار گرانقیمتی از گوشی های مختلف را در تعدادی بسیار محدود فراوری می نماید این گوشی ها می توانند دارای طلا، سنگهای قیمتی و انواع تزئینات بسیار گرانقیمت باشند.

هواداران برندهای Caviar و اپل نیز در صورت انتخاب گزینه سنگ های تزئینی می توانند آیفون را بدون 500 گرم طلای اضافی نیز دریافت نمایند و بیشتر روی نگهای گرانقیمت متمرکز شوند.

منبع: انتخاب

به "گرانقیمت ترین آیفون 11 پرو با نیم کیلو طلای خالص در بخش پشتی رونمایی شد ، 70 هزار دلار برای خرید لاکچری ترین تلفن هوشمند سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گرانقیمت ترین آیفون 11 پرو با نیم کیلو طلای خالص در بخش پشتی رونمایی شد ، 70 هزار دلار برای خرید لاکچری ترین تلفن هوشمند سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید