پیروزی پرگل سپاهان مقابل فولاد

به گزارش رضا هستم، خبرنگاران/اصفهان تیم فوتبال فولادمبارکه سپاهان و فولادخوزستان بعداز ظهر امروز در دیداری محبت آمیز به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان سپاهان چهار بر دو به پیروزی رسید.

پیروزی پرگل سپاهان مقابل فولاد

دو تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان و فولاد خوزستان در چارچوب دیداری محبت آمیز بعد از ظهر امروز و ساعت 16 در ورزشگاه نقش جهان به مصاف هم رفتند که در خاتمه سپاهان با نتیجه چهار بر دو پیروز این دیدار شد.

به گزارش رضا هستم، قلعه نویی در ابتدا تیم خود را با ترکیب شهاب عادلی، محمد ایرانپوریان، عزت الله پورقاز، محمدرضا مهدیزاده، شایان مصلح، مهدی کیانی، علیرضا نقی زاده، محمد کریمی، رضا میرزایی، محمدرضا حسینی و سجاد شهباززاده به میدان فرستاد.

بازی در دقایق ابتدایی به محک دوتیم از یکدیگر گذشت تا در دقیقه 20 سپاهانی ها بر روی یک ضربه ایستگاهی توسط محمد رضا حسینی از سمت چپ دفاعی خط فولاد باعث شد، تا خط دفاعی این تیم بهم بریزد و شایان مصلح با یک ضربه سر کات بک باعث شد تا این توپ به مهدی زاده برسد و او این توپ را در اختیار محمد کریمی قرار دهد تا با شوت این بازیکن دروازه فولاد باز شود.

اما خیلی زود و در دقیقه 22 این گل توسط فولادی ها جبران شد. اشتباه محمد کریمی زننده گل سپاهان در این بازی در محوطه جریمه سپاهان باعث شد تا توپ به مهاجم تیم فولاد برسد و او با یک شوت بازی را به تساوی بکشاند.

نیمه اول این دیدار با مالکیت سپاهانی ها همراه بود و سعی بر ارسال توپ از کناره های زمین داشتند و سعی بر پرس بازیکنان فولاد از زمین خودشان داشتند.

فولادی ها نیز سعی بر بازی مستقیم داشتند، اما تلاش دو تیم در نیمه نخست یک گلی بود که هر تیم به ثمر رساند تا بازی در نیمه نخست با نتیجه یک بر یک به خاتمه برسد.

در ابتدای نیمه دوم محسن مسلمان جایگزین نقی زاده شد.

این نیمه نیز همانند نیمه نخست توپ و میدان دست زردپوشان اصفهانی بود.

سپاهانی ها با پاس دادن های سریع به دنبال دست پیدا کردن به محوطه جریمه فولاد بودند.

از دقیقه 65 این دیدار شهاب گردان به میدان آمد تا در ادامه بازی او در درون دروازه بایستد.

در دقیقه 68 ارسال محمد رضا حسینی از سمت راست باعث شد تا میرزایی دومین گل سپاهان را به ثمر برساند.

اما، بازهم سپاهان نتوانست مدت زیادی از گل خود حراست کند تا بلافاصله و یک دقیقه بعد فولاد در صحنه ای مشابه به گل دوم سپاهان، دومین گل خود را به سپاهان بزند و بازی به تساوی دو بر دو کشیده شود. امیر حسین باقرپور این گل را برای فولاد به ثمر رساند.

در دقیقه 75 ارسال سعید آقایی که به جای شایان مصلح به میدان آمده بود باعث شد تا محمد کریمی دومین گل خود و سومین گل تیمش را به ثمر برساند.

کریمی پس از این گل تعویض شد و جای خود را به کومان داد.

سجاد شهباززاده در دقیقه 80 با یک شوت از فاصله 20 متری چهارمین گل سپاهان را به ثمر رساند.

حواشی این دیدار:

مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان از جایگاه ویژه نظاره گر مصاف تیم فوتبال این باشگاه بافولاد بود.

کی روش استنلی و ولسیانی از جایگاه ویژه نظاره گر این دیدار بودند.

دقیقه 30 بر روی محمد ایرانپوریان خطا شد که این بازیکن بسیار معترض بود و عذرخواهی بازیکن فولاد را نیز نپذیرفت تا با ورود داور به این موضوع ختم به خیر شود.

مهدی زاده نیز در دقیقه 37 این دیدار به دلیل برخورد با بازیکن حریف مصدوم شد تا سر او بانداژ شود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "پیروزی پرگل سپاهان مقابل فولاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیروزی پرگل سپاهان مقابل فولاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید