پرسپولیس حریفانش را خسته می نماید، باید سرعت انتقال توپ بالا برود

به گزارش رضا هستم، بهزاد داداش زاده در گفت و گو با خبرنگاران، در مورد پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل پارس جنوبی جم گفت: بر هیچکس پوشیده نیست وقتی وارد رقابت های لیگ برتر می شوید باید انتظارات را مرحله به مرحله بالا ببرید. در هفته اول چیزی مهمتر از سه امتیاز بازی نبود که پرسپولیس به آن دست یافت.

پرسپولیس حریفانش را خسته می نماید، باید سرعت انتقال توپ بالا برود

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملکرد شاگردان گابریل کالدرون اضافه نمود: قدرت بدنی بازیکنان این تیم بسیار بالاست. این موضوع نشان می دهد تمرینات پیش فصل را بسیار منظم انجام داده اند و می توانند هر حریفی را در اواخر بازی خسته نمایند. فقط بازیکنان پرسپولیس باید سرعت انتقال توپ در جاهای مختلف زمین را بالا ببرند تا توازن با قدرت بدنی آنها داشته باشد.

وی درباره تغییر تاکتیک پرسپولیس با روی کار آمدن کالدرون توضیح داد: آرامش بیشتری در بازیکنان پرسپولیس وجود دارد، دوندگی بازیکنان بالاست آنها می خواهند توپ در تمام مناطق زمین گردش داشته باشد. پرسپولیس کاملا تمایل به بازی هجومی دارد این تیم مانند گذشته کارهای دفاعی اش را انجام داده و حالا باید برای نشان دادن تغییرات تاکتیکی خود در خط حمله هم عملکرد بهتری داشته باشد.

داداش زاده در انتها گفت: رقابت های این فصل لیگ برتر با توجه به تعویق در آغاز بازی ها قطعا جذابیت های خاص خودش را خواهد داشت چون تیم ها توانستند دوران بدنسازی خود را به طور کامل طی نمایند و با آمادگی بیشتری نسبت به گذشته در مسابقات حاضر شوند. مدعیان قهرمانی بیشتر از فصول قبل شده اند و این موضوع کار را برای پرسپولیس سخت تر می نماید.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پرسپولیس حریفانش را خسته می نماید، باید سرعت انتقال توپ بالا برود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس حریفانش را خسته می نماید، باید سرعت انتقال توپ بالا برود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید