ویلموتس: یک دیوار از گلزنی ما جلوگیری می کرد، سیستم تیم ملی را بهبود بخشیدیم

به گزارش رضا هستم، مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: در بحث تیم ملی، موضوع مهم سیستم است که بهبود بخشیدیم و در امور تهاجمی بهتر شدیم.

ویلموتس: یک دیوار از گلزنی ما جلوگیری می کرد، سیستم تیم ملی را بهبود بخشیدیم

به گزارش رضا هستم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی در نشست خبری پس از بازی ایران مقابل هنگ کنگ گفت: ما سه امتیاز را کسب کردیم، دو گل زدیم و این خوب است. در این بازی، با یک دیوار روبه رو بودیم که از گل زدن ما جلوگیری می کرد. ما 10 موقعیت گل داشتیم که دو گل زدیم. به هرحال ما در شروع روند آماده سازی خود هستیم و هر روز بهتر از قبل می شویم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا جو استادیوم به صورت کلی مسئله ای برای تیم ایران ایجاد نموده بود یا نه؟، اعلام کرد: نه، ما با هیچ مسئله ای در استادیوم روبه رو نبودیم. ما آمده بودیم فوتبال بازی کنیم. پس درباره موضوعات خارج از فوتبال حرفی نداریم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان در پاسخ به این پرسش که تیمش جزو بهترین های آسیاست و اینکه چه برنامه های دیگری در ذهنش دارد، گفت: کار مربوط به ما این است که سیستم تیم ملی را بهبود ببخشیم. بعضی از کار به عهده باشگاه هاست. در واقع اموری است که باشگاه ها پیش می برند. در بحث تیم ملی، موضوع مهم سیستم است که بهبود بخشیدیم و در امور تهاجمی بهتر شدیم. سعی می کنیم همچنان کارآمدی مؤثری هم در دفاع داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ویلموتس: یک دیوار از گلزنی ما جلوگیری می کرد، سیستم تیم ملی را بهبود بخشیدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویلموتس: یک دیوار از گلزنی ما جلوگیری می کرد، سیستم تیم ملی را بهبود بخشیدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید