ویزای استرالیا، تضمینی، 100 درصد فوری و تمامی دروغ هایی که می شنوید!

به گزارش رضا هستم، ویزای استرالیا تضمینی، شیرین ترین عبارتی است که یک متقاضی ویزا به گوشش می خورد؛ اما زمانی که بدانید ویزای تضمینی به هیچ عنوان وجود ندارد، دیگر برای تان شیرین نخواهد بود! در تبلیغات ویزای تضمینی استرالیا جملاتی می شنوید که واکنشی به جز خنده در پی نخواهند داشت. در ادامه به چند نمونه از انواع آن ها اشاره می کنیم:

ویزای استرالیا، تضمینی، 100 درصد فوری و تمامی دروغ هایی که می شنوید!

1. چسباندن لیبل تقلبی ویزای شینگن به پاسپورت متقاضیان

بارها و بارها از متقاضیان ویزای استرالیا شنیده ایم که کارگزاران اصرار به الصاق لیبل جعلی ویزای شینگن برای تقویت تاریخچه سفری متقاضیان خود نموده اند. این کار هیچ تاثیری در اخذ ویزای استرالیا نخواهد داشت. چرا که تمامی ویزاهای قبلی متقاضیان توسط سفارت استرالیا استعلام می شوند و در صورتی که ویزای تقلبی ارائه نموده باشید، عواقب بدی در انتظار شما خواهد بود. به این نکته نیز توجه داشته باشید که ویزای شینگن تاثیر مثبتی در اخذ ویزای استرالیا دارد اما بسیاری از مسافران بدون ویزای شینگن نیز پیروز به اخذ ویزای استرالیا شده اند!

2. ویزای استرالیای شما را 100% تضمین می کنیم!

بدون هیچ شرح اضافه ای باید بگوئیم که هیچکس نمی تواند هیچ تضمینی برای اخذ ویزای استرالیا به شما بدهد. چرا که تصمیم گیرنده اصلی اعطا و یا عدم اعطای ویزای استرالیا افسران ویزای این کشور هستند و هیچکس نمی تواند با قاطعیت بگوید که شما ویزا می شوید و یا خیر.

3. اضافه کردن یک سری مدارک به پرونده شما!

بعضی از کارگزاران ویزای تضمینی استرالیا، به مسافران خود پیشنهاد می دهند که مدارک اقتصادی جعلی برای بالا بردن شانس اخذ ویزای استرالیا تضمینی به سفارت این کشور ارائه دهند. کلیه مدارکی که به افسران ویزا تحویل می دهید، از طرف سفارت استرالیا و افسران ویزا این کشور، استعلام می گردد. ارائه مدارک جعلی نه تنها شانس اخذ ویزای تضمینی استرالیا افزایش نمی دهد، بلکه امکان دارد شما برای مدت طولانی از طرف سفارت استرالیا برای اخذ ویزای این کشور محروم شوید. بهتر است به صادقانه ترین روش ممکن مدارک خود را برای سفارت استرالیا ارسال کنید.

4. در سفارت استرالیا آشنا داریم!

همان طور که می دانید، ویزای توریستی استرالیا به صورت الکترونیکی اقدام می گردد. برای درخواست ویزای استرالیا شما باید مدارک را به وسیله یک پرتال تعیین برای افسران ویزا ارسال کنید که حتی هیچگونه مصاحبه ای نیز با افسران ویزا نخواهید داشت. زمانی که مدارک ویزای توریستی استرالیا در سایت سفارت این کشور آپلود می گردد، تعیین نیست که توسط کدام یک از افسران ویزا آنالیز می گردد.

5. ویزای استرالیا فوری و در کمترین زمان ممکن!

بعضی از کارگزاران ویزای استرالیا، ادعا می نمایند که ویزای استرالیا را به صورت فوری برای شما انجام می دهند. توجه داشته باشید که ویزای استرالیا به صورت فوری وجود نخواهد داشت و در اصل ویزای فوری برای هیچ کشوری وجود ندارد و فقط زمان وقت سفارت و یا مصاحبه به صورت فوری و عادی وجود دارد که ویزای استرالیا وقت سفارت نیز ندارد.

6. ارائه دعوت نامه برای بالا بردن شانس اخذ ویزای استرالیا

ارائه دعوتنامه برای ویزای استرالیا یک امتیاز مثبت محسوب می گردد و شانس شما را تا حد چشمگیری افزایش می دهد. اما دعوت نامه ویزای استرالیا حتما باید از سوی اعضای خانواده و یا یک دوست ارسال گردد! ارائه دعوتنامه جعلی و یا دروغین، نه تنها شانس شما را برای اخذ ویزای استرالیا افزایش نمی دهد بلکه در مواردی فقط ارائه این دعوتنامه ها دلیل ریجکتی شما خواهد بود!

اما ویزای استرالیا فقط به یک شکل تضمین می گردد:

بعضی از همکاران ما در زمینه اخذ ویزای کشورهای مختلف، با وعده تضمینی بودن ویزا اقدام به دریافت مبالغ هنگفتی از متقاضیان می نمایند و در عمل هیچ کار خاصی انجام نمی دهند! تنها روش تضمینی ویزای استرالیا این است که شما درصدی از هزینه ویزا (که معمولا شامل پرداخت هزینه ها به سفارت می باشد) را در زمان درخواست ویزا به کارگزار پرداخت کنید و باقیمانده مبلغ را زمانی که ویزا برای شما صادر شد به آن ها پرداخت کنید. در غیر این صورت، هیچکس هیچ تضمینی نمی تواند برای اخذ ویزای استرالیا به شما بدهد!

منبع: توریسم آنلاین

به "ویزای استرالیا، تضمینی، 100 درصد فوری و تمامی دروغ هایی که می شنوید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویزای استرالیا، تضمینی، 100 درصد فوری و تمامی دروغ هایی که می شنوید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید