هتل 13 کوینز ریزورت بانکوک

13 سکه Coins Bangna شما را در یک محیط تفریحی قرار می دهد در حالی که با تمام امکاناتی که در مرکز شهر بانگوک قرار دارد ، احاطه شده است . پیست ، 13 سکه سکه ، 20 دقیقه از فرودگاه بین المللی Suvarnabhumi است که از مرکز خرید اصلی و نزدیک مرکز کنوانسیون Bitec عبور می کند .

هتل 13 کوینز ریزورت بانکوک

بیش از 60 اتاق این اقامتگاه کوچک را با یک رستوران 24 ساعته ، اتاق های karaoke ، و یک سالن بزرگ برای مراسم عروسی یا جلسات تجاری ایجاد می کنند . چه خرید ، فیلم ، کسب وکار ، و یا فقط لذت ، 13 Coins Na یک مکان عالی برای ماندن برای هر مسافر است .
پیست Na ، 13 سکه فردریک روی خیابان از مرکز خرید اصلی ( بیگ) و نزدیک مرکز کنوانسیون Bitec قرار دارد . ما حدود 15 تا 20 دقیقه از فرودگاه Suvarnabhumi فاصله داریم .

اخبار و مقالات مرتبط با "هتل 13 کوینز ریزورت بانکوک"

یک تفریحگاه بزرگ در فرودگاه Coins . هر دو دنیا ! فقط چند دقیقه از فرودگاه فاصله داشت و در راه مرکز شهر بود. در یک محیط تفریحی که با استخر شنای در فضای باز ، استخر ماهی و شام کنار آب و همچنین 24 ساعت خدمت از رستوران 13 سکه های معروف فاصله دارید ، استراحت کنید .

از لحظه ای که به گروه ب بین المللی B وارد می شوید تحت تاثیر طرح مدرن modem قرار خواهید گرفت . ظرافت ساده ای که با هنرمندی خلاق ترکیب می شود ، محیط وسیعی و راحت را ایجاد می کند که در آن به میهمانان در خانه احساس راحتی خواهد کرد . مجهز به امکانات مودم و کارکنان اختصاصی ، B P اینترنشنال اقامت...

به "هتل 13 کوینز ریزورت بانکوک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با هتل 13 کوینز ریزورت بانکوک

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید