هتل 13 کوینز ایرپورت گرند ریزورت بانکوک

یک تفریحگاه بزرگ در فرودگاه Coins . هر دو دنیا ! فقط چند دقیقه از فرودگاه فاصله داشت و در راه مرکز شهر بود. در یک محیط تفریحی که با استخر شنای در فضای باز ، استخر ماهی و شام کنار آب و همچنین 24 ساعت خدمت از رستوران 13 سکه های معروف فاصله دارید ، استراحت کنید .

هتل 13 کوینز ایرپورت گرند ریزورت بانکوک

مرکز تناسب اندام ، مرکز تناسب اندام ، دکتر سن چای Boxing کینگ استون ، مشت زن حرفه ای Thai تایلندی ( آموزش رایگان ) ، تلویزیون کابلی ، لباس شویی ، و سرویس شاتل فرودگاه همگی در دسترس هستند تا اقامت شما را تکمیل کنند . همسایگان به بیمارستان ، دانشگاه و مراکز خرید اصلی ، پیست بزرگ 13 سکه Coins مکانی ایده آل برای اقامت هر مسافر است .
یک تفریحگاه بزرگ در فرودگاه بین المللی Suvarnabhumi در نزدیکی مرکز شهر است . این جاده درست کنار جاده شماره 57 در جاده شماره 57 در جاده شماره 9 Rama واقع شده است .

اخبار و مقالات مرتبط با "هتل 13 کوینز ایرپورت گرند ریزورت بانکوک"

13 سکه Coins Bangna شما را در یک محیط تفریحی قرار می دهد در حالی که با تمام امکاناتی که در مرکز شهر بانگوک قرار دارد ، احاطه شده است . پیست ، 13 سکه سکه ، 20 دقیقه از فرودگاه بین المللی Suvarnabhumi است که از مرکز خرید اصلی و نزدیک مرکز کنوانسیون Bitec عبور می کند .

از لحظه ای که به گروه ب بین المللی B وارد می شوید تحت تاثیر طرح مدرن modem قرار خواهید گرفت . ظرافت ساده ای که با هنرمندی خلاق ترکیب می شود ، محیط وسیعی و راحت را ایجاد می کند که در آن به میهمانان در خانه احساس راحتی خواهد کرد . مجهز به امکانات مودم و کارکنان اختصاصی ، B P اینترنشنال اقامت...

به "هتل 13 کوینز ایرپورت گرند ریزورت بانکوک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با هتل 13 کوینز ایرپورت گرند ریزورت بانکوک

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید