هاشمی: پادگان های زیادی از پایتخت خارج خواهند شد

به گزارش رضا هستم، خبرنگاران آنلاین:رئیس شورای شهر تهران با اشاره به طرح خروج پادگان ها از پایتخت گفت: تصمیمات خوبی توسط شورای شهرسازی در این زمینه گرفته شده و پادگان های زیادی از پایتخت خارج می شوند.

هاشمی: پادگان های زیادی از پایتخت خارج خواهند شد

به گزارش شهرنوشت، محسن هاشمی رفسنجانی پیش از شروع جلسه امروز(13 مرداد) شورای شهر تهران با حضور در جمع رضا هستم با اشاره به طرح خروج پادگان ها از پایتخت مطرح کرد: پادگان 06 که در منطقه ای بین خیابان پاسداران و بزرگراه صیاد واقع شده مربوط به ارتش است و باید از تهران خارج گردد.

او تاکید نمود: شهرداری باید این پادگان را بخرد، اما از آنجایی که بودجه کافی وجود ندارد باید مصالحه انجام گردد و 70 درصد از پادگان بعد از ساخت در اختیار مردم شهر قرار گیرد.

رئیس شورای شهر تهران اضافه کرد: تصمیمات خوبی توسط شورای شهرسازی در این زمینه گرفته شده و پادگان های زیادی از پایتخت خارج می شوند و برنامه های مناسبی در این زمینه وجود دارد.

او با اشاره به جلسه امروز اعضای شورای شهر با شهردار تهران مطرح کرد: در جلسه هم اندیشی دو موضوع انتصابات و ساختار شهرداری و همچنین طرح تفصیلی منطقه 22 مورد آنالیز نهاده شد.

هاشمی گفت: شهرداری باید لایحه ای را در مورد ساختار جدید و انتصابات به شورای شهر ارائه کند. اعضای شورای شهر پس از ارائه این لایحه نظرات خود را اعلام خواهند کرد و تصمیم گیری خواهد شد. امیدواریم به زودی شاهد ارسال این لایحه به شورای شهر تهران باشیم.

رئیس شورای شهر تهران با بیان این که آنالیز طرح تفصیلی منطقه 22 در معاونت شهرسازی به انتها رسیده است، گفت: در جلسه هم اندیشی این موضوع مطرح شد که آیا این مسأله باید در شورا به تصویب برسد یا خیر و شهردار تهران نظر خود را بیان کرد. بعضی گفتند شاید لازم نباشد که این مسأله در شورا مطرح و به تصویب برسد و بعضی دیگر از اعضا بیان کردند که این مسأله حتماً باید در شورای شهر مورد آنالیز قرار گیرد به همین دلیل من نامه ای به آقای حناچی نوشتم و بیان کردم که طرح تفصیلی منطقه 22 باید در شورا به تصویب برسد.

منبع: همشهری آنلاین

به "هاشمی: پادگان های زیادی از پایتخت خارج خواهند شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هاشمی: پادگان های زیادی از پایتخت خارج خواهند شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید