ماجرای حضور فن خال در ایران چه بود؟، پیشنهاد از تیم ملی و تراکتورسازی؛ چیزی شبیه به یک شوخی

ماجرای حضور مربی مطرح هلندی در ایران و داشتن پیشنهاد با وجود اینکه حاشیه های زیادی به دنبال داشت، اما شبیه به یک شوخی بود.

ماجرای حضور فن خال در ایران چه بود؟، پیشنهاد از تیم ملی و تراکتورسازی؛ چیزی شبیه به یک شوخی

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، اخیراً فیلمی از لوئیز فن خال منتشر شده است که همراه با فردی ایرانی مقیم هلند در یک ماشین حضور دارد. انتشار این ویدئو باعث شد تا حاشیه هایی مطرح شود مبنی براینکه فن خال قرار است برای مربیگری راهی ایران شود. حتی کار به رسانه های رسمی بین المللی نیز کشیده و این گونه اعلام شد که فن خال برای بررسی دو پیشنهاد از تراکتورسازی و تیم ملی ایران به کشورمان سفر خواهد کرد.

این در حالی است که سرمربی مطرح هلندی در این ویدئو خطاب به مردم ایران می گوید: سلام ایران؛ من در ماشین دوستم سالار نشستم. من به ایران خواهم آمد، چون سالار دعوتم کرده و من خیلی افتخار می کنم، چون کنجکاو هستم کشور شما را ببینم. می بینم تان. فن خال در انتها هم به زبان فارسی می گوید: زنده باد ایران.

با این حال ماجرای حضور فن خال در ایران برای بررسی دو پیشنهاد از تراکتورسازی و تیم ملی در حالی به صورت جدی مطرح شده است که چنین ماجرایی بیشتر شبیه به شوخی است. ماجرا از این قرار است که یکی از ایرانیان مقیم هلند دیداری با فن خال داشته و از این مربی مطرح هلندی دعوت کرده است تا به ایران سفر کند. او همچنین خواسته است تا فن خال پیامی برای مردم ایران بفرستد که حتی در این ویدئوی کوتاه اشاره ای به اینکه می خواهد برای مربیگری به ایران بیاید، نکرده است.

فن خال سابقه مربیگری در تیم ملی هلند، بارسلونا، منچستریونایتد، بایرن مونیخ، آژاکس و چندین تیم مطرح اروپایی دیگر را دارد. طبق پیگیری های خبرنگار خبرنگاران او در حال حاضر نیز چند پیشنهاد دیگر از تیم های مطرح اروپایی دارد، اما برای ادامه فعالیت مربیگری تصمیمی نگرفته است. شایعه پیشنهاد تراکتورسازی به این مربی با سابقه و گرانقیمت در حالی مطرح شده است که مسئولان این باشگاه چنین موضوعی را تأیید نکرده اند و در خصوص پیشنهاد مربیگری تیم ملی هم فدراسیون فوتبال این موضوع را تکذیب کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ماجرای حضور فن خال در ایران چه بود؟، پیشنهاد از تیم ملی و تراکتورسازی؛ چیزی شبیه به یک شوخی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای حضور فن خال در ایران چه بود؟، پیشنهاد از تیم ملی و تراکتورسازی؛ چیزی شبیه به یک شوخی"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید