سولاری: خروج ایسکو؟ روی همه بازیکنانم حساب می کنم، ممکن است از هر تاکتیکی برای مصاف با بتیس استفاده کنم

به گزارش رضا هستم، سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید از بالا رفتن تعداد بازیکنان مصدوم تیمش ابراز نارضایتی و شایعه جدایی هافبک اسپانیایی تیمش را کم اهمیت دانست.

سولاری: خروج ایسکو؟ روی همه بازیکنانم حساب می کنم، ممکن است از هر تاکتیکی برای مصاف با بتیس استفاده کنم

به گزارش رضا هستم، سانتیاگو سولاری، سرمربی رئال مادرید در نشست خبری پیش از مصاف فردا شب (یکشنبه) رئال مادرید مقابل بتیس در هفته نوزدهم لالیگا به رضا هستم گفت: همه ما مانند همواره برای بردن این بازی به میدان می رویم. ما با کلی مصدوم و بازیکنان ناآماده برای این بازی آماده می شویم که می خواهیم آنها را برای بازی های بعدی آماده کنیم. نمی دانیم که وینیسیوس به این بازی می رسد یا نه. نقطه قوت ما تیم مان است. قرار دادن بازیکنان جوان در ترکیب کار بسیار حساسی است به خصوص برای تیمی که سه فصل پیاپی قهرمان لیگ قهرمانان شده است. وینیسیوس بازیکنی 18 ساله است که از زمان ورودش به تیم ما تا الان خوب کار نموده است.

سولاری درباره دلیل مصدومیت های متعدد بازیکنانش در این فصل هم تأکید کرد: من این اتفاق را یک رسوایی نمی دانم. دلایل زیادی برای شرح این اتفاق وجود دارد اما ما با رویکرد و روحیه ای مناسب و با هدف کاهش دادن زمان ریکاوری بازیکنان به کوشش مان ادامه می دهیم. استفاده از 4 بازیکن کناری مقابل بتیس؟ هر تاکتیکی برای این بازی احتمال دارد.

سرمربی آرژانتینی کهکشانی ها در پاسخ به سؤالی درباره ایسکو، شایعه خروجش از رئال مادرید و احتمال بازگشت او به ترکیب کهکشانی ها، بیان کرد: او وضعیت خوبی دارد و ما می خواهیم تمام آنهایی که در این اواخر در کنار ما تمرین ننموده اند، زودتر ریکاوری نمایند. ما هنوز فهرست بازیکنان مان را نبسته ایم. ببینیم چه بازیکنانی به این بازی می رسند.

سولاری در پاسخ به سؤالی دیگر مبنی بر اینکه چرا حرف و عمل او در باره ایسکو تناقض دارد و او با وجود ابراز علاقه به این هافبک اسپانیایی همچنان وی را روی نیمکت نگه می دارد، گفت: من 24 بازیکن دارم. من دوست دارم که همه آنها فرصت بیشتری برای بازی کردن به دست آورند. روی همه بازیکنان تیمم حساب می کنم. انتخاب بازیکنان ترکیب اصلی و کنار گذاشتن نیمکت نشین ها کار خوشایندی نیست. من چیزی برای توصیه کردن به ایسکو ندارم. اینجا ما 24 بازیکن داریم که همه آنها تجربه کافی برای درک اینکه چه کاری باید انجام دهند، دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سولاری: خروج ایسکو؟ روی همه بازیکنانم حساب می کنم، ممکن است از هر تاکتیکی برای مصاف با بتیس استفاده کنم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سولاری: خروج ایسکو؟ روی همه بازیکنانم حساب می کنم، ممکن است از هر تاکتیکی برای مصاف با بتیس استفاده کنم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید