سامانه دوره های آموزش الکترونیکی در دانشگاه شریف راه اندازی شد

به گزارش رضا هستم، سامانه دوره های آموزش الکترونیکی دانشگاه صنعتی شریف به منظور ارائه آموزش آنلاین، به همت مرکز آموزش های الکترونیکی راه اندازی شد.

سامانه دوره های آموزش الکترونیکی در دانشگاه شریف راه اندازی شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه رضا هستم، سامانه دوره های آموزش الکترونیکی دانشگاه صنعتی شریف به منظور ارائه آموزش آنلاین بر مبنای ویدئو، به همت مرکز آموزش های الکترونیکی به آدرس ecourse.sharif.edu راه اندازی شد. این سامانه زیر ساختی برای تولید و ارائه محتوای آموزش الکترونیکی از دروس دانشگاهی و دوره های دانش و مهارت افزا خواهد بود.

در این سامانه کاربر می تواند پس از ثبت نام و خرید دوره، ویدئو های آموزشی را که توسط جامعه علمی دانشگاه صنعتی شریف ارائه شده و در استودیوی تولید محتوای مرکز آموزش های الکترونیکی تهیه و به تدوین رسیده است را مشاهده کند و علاوه بر ویدئوی آموزشی به سایر محتوا و متون الکترونیکی درس نیز دسترسی داشته باشد.

همچنین داوطلب می تواند پس از سپری کردن دوره آنلاین، با مشارکت در حل تمارین و پروژه نهایی و آزمون آنلاین و کسب نمره قبولی، گواهی نامه مرکز آموزش های تخصصی آزاد دانشگاه صنعتی شریف را دریافت کند.

لازم به ذکر است؛ این سامانه امکان فضای تعاملی را نیز در بستر وب برای مدرسین و دانش پژوهان فراهم خواهد کرد به این منظور اعضای هیئت علمی و مراکز آموزشی دانشگاه شریف می توانند سوالات خود مبنی بر چگونگی شیوه همکاری و استفاده از این زیرساخت و تهیه محتوای ویدئوی آموزشی با مرکز آموزش های الکترونیکی از طریق رایانامه elearning@sharif.edu ارسال کنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "سامانه دوره های آموزش الکترونیکی در دانشگاه شریف راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامانه دوره های آموزش الکترونیکی در دانشگاه شریف راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید