زمین استادیوم نساجی مناسب فوتبال نیست

به گزارش رضا هستم، دراگان اسکوچیچ شامگاه پنجشنبه پس از تساوی بدون گل تیمش صنعت نفت آبادان برابر تیم نساجی مازندران درجمع خبرنگاران گفت: زمین استادیوم قائمشهر برای فوتبال بازی کردن در لیگ برتر نیست و برای فوتبال بد است.

زمین استادیوم نساجی مناسب فوتبال نیست

وی ادامه داد، وضعیت این زمین به گونه ای هست که باعث آسیب بازیکنان می گردد وترس از مصدوم شدن بازیکنان کیفیت بازی را پایین می آورد.

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان با بیان اینکه از نتیجه بازی برابر تیم نساجی راضی نیستم، افزود، باید اعلام کنم که نتیجه بدون گل راضی کننده نبود، اما از چرخش بازی و اینکه درچنین زمینی حداقل یک امتیاز توانستیم ازحریف بگیریم، خالی از لطف نبود.

اسکوچیچ ادامه داد، البته دراین بازی سه بازیکن خودمان را به علت مصدومیت دراختیار نداشتیم و حتی یک مورد کاملا اورژانسی نیز در نیمه دوم برای تیم ما پیش آمد.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش خبرنگارن درخصوص دفاعی بازی کردن تیم صنعت نفت برابر نساجی دراین مسابقه، واکنش نشان داد و افزود: من با نظر شما موافق نیستم، تیم ما اصلاً دفاعی بازی نکرد، البته تیم حریف هم یک طرف مسابقه بود وطبیعی بود که برای پیروزی کوشش بکند.

وی افزود: من تیمم اصلا تفکر دفاعی بازی کردن ندارد وسعی میکنیم درهمه نقاط زمین حضور داشتیم باشیم.

تیم صنعت نفت آبادان درچارچوب هفته نهم رقابتهای لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور عصرپنجشنبه درورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف تیم نساجی مازندران رفت وبرابر میزبان خود با تساوی بدون گل متوقف شد.

صنعت نفت با کسب یک امتیاز از قائمشهر 16 امتیازی شد وبه علت تفاضل گل کمترنسبت به تیم پرسپولیس تهران در رده پنجم جدول رده بندی این مسابقات باقی ماند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "زمین استادیوم نساجی مناسب فوتبال نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمین استادیوم نساجی مناسب فوتبال نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید