دستگیری 767 دزد و مالخر پایتخت در 48 ساعت

به گزارش رضا هستم، فرمانده انتظامی پایتخت از دستگیری 767 دزد، زورگیر و مالخر در عملیات 48 ساعته گذشته ماموران پلیس پیشگیری تهران بزرگ اطلاع داد.

دستگیری 767 دزد و مالخر پایتخت در 48 ساعت

به گزارش رضا هستم به نقل از فارس، 767 دزد، زورگیر و مالخر با کوشش ماموران پلیس پیشگیری و سرکلانتری های پایتخت و بعد از 48 ساعت کار عملیاتی، شناسایی و دستگیر شدند.

سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی پایتخت در جمع رضا هستم در مقر پلیس پیشگیری تهران بزرگ با اعلام این خبر، اظهار کرد: به لطف الهی و با کوشش همکارانم توانستیم با اجرای 376 حکم قضایی، 767 نفر از دزدان، مالخران و مجرمان فراری را شناسایی و دستگیر کنیم.

  • 40 درصد کشته های درون شهری راکبان موتورسیکلت ها هستند

خبرگزاری مهر نیز نوشت: سردار حسین رحیمی، رئیس پلیس پایتخت در حاشیه نمایشگاه سی امین طرح رعد پلیس پیشگیری پایتخت در جمع رضا هستم، اظهار کرد: از امروز طرح ساماندهی رانندگی با موتورسیکلت در پایتخت به مرحله اجرا گذاشته می گردد.

وی اضافه نمود: بیش از 40 درصد کشته ها در تصادفات تهران متعلق به راکبان موتورسیکلت است.

  • آشنایی با اقدامات ضروری در صحنه تصادف

رئیس پلیس پایتخت توضیح داد: همچنین 20 درصد عابران پیاده ای که در تصادفات درون شهری کشته می شوند با موتورسیکلت تصادف نموده اند.

سردار رحیمی ادامه داد: ما به دنبال برخورد یا توقیف موتورسیکلت سواران نیستیم بلکه می خواهیم عبور و مرور آن ها را در شهر ساماندهی کنیم.

وی گفت: پلیس می داند قشر موتورسوار قشر زحمتکش و متوسط جامعه است و سعی می نماید کمال همکاری را با این قشر داشته باشد.

منبع: همشهری آنلاین

به "دستگیری 767 دزد و مالخر پایتخت در 48 ساعت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری 767 دزد و مالخر پایتخت در 48 ساعت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید