خبیری: منتظر واکنش کمیته انضباطی نسبت به تمام اتفاقات تلخ اصفهان هستیم

به گزارش رضا هستم، مشاور باشگاه پرسپولیس گفت: اتفاقات تلخ زیادی در حاشیه بازی ما مقابل سپاهان رخ داد که امیدواریم، کمیته انضباطی با جریمه سنگین تیم میزبان عدالت را رعایت کند.

خبیری: منتظر واکنش کمیته انضباطی نسبت به تمام اتفاقات تلخ اصفهان هستیم

حسین خبیری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی رضا هستم ، درباره حواشی که در جریان و انتها بازی تیم های سپاهان و پرسپولیس در اصفهان رخ داد، گفت: ابتدا در مورد مسائل فنی بازی باید بگویم که پرسپولیس در این مسابقه از هر نظر تیم برتر میدان بود و آمار به خوبی نشاندهنده این مسئله است، اما متاسفانه این مسابقه نکات تاریکی داشت که امیدواریم از چشم مسئولان کمیته انضباطی دور نماند. متاسفانه در این بازی تماشاگرنما و نه طرفداران سپاهان از ابتدای مسابقه مدام در حال فحاشی به بازیکنان پرسپولیس بودند. این فحاشی ها بیشتر متوجه شجاع خلیل زاده بود بازی کنی که سال ها در تیم سپاهان زحمت کشیده و درست نبود به این شکل با او رفتار گردد.

وی اضافه نمود: جدا از فحاشی هایی که در استادیوم علیه بازیکنان ما صورت گرفت، انواع نارنجک، مواد آتش زا و همچنین لیزر در استادیوم دیده شد و امیدواریم که مسئولان کمیته انضباطی این صحنه ها را دیده باشند و سنگین ترین جریمه را برای تیم میزبان در نظر بگیرند. آقای حسن زاده رئیس کمیته انضباطی قبل از بازی عنوان نموده بود که با دقت این مسابقه را زیر نظر خواهند گرفت و حالا ما منتظریم واکنش کمیته انضباطی به این اتفاقات را ببینیم. پیش از این یک دهم این اتفاقات در استادیوم آزادی اتفاق افتاده بود که منجر به محرومیت تماشاگران ما شد و باید دید حالا واکنش کمیته انضباطی چیست. طرفداران پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا واقعاً نشان دادند که از هر نظر نمونه و الگو هستند. مطمئناً اگر اتفاقی که امروز روی سکوها در جریان بازی سپاهان و پرسپولیس رخ داد، در لیگ قهرمانان آسیا اتفاق می افتاد AFC سنگین ترین جریمه ها را برای تیم میزبان در نظر می گرفت.

مشاور باشگاه پرسپولیس اضافه نمود: چنانچه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با این اتفاقات برخورد نکند بعدها چنین مسائلی را در بازی های بین المللی در اصفهان شاهد خواهیم بود و آن وقت دودش به چشم فوتبال مان خواهد رفت. در هر صورت ما به دنبال اجرای عدالت از سوی کمیته انضباطی هستیم.

خبیری با بیان این که کمال کامیابی نیا کوچکترین فحاشی به بازیکن سپاهان ننموده است، یادآور شد: این که گفته می گردد کمال به کی روش استنلی فحاشی نموده دروغ است، در واقع این بازیکن برزیلی سپاهان بود که از ابتدای مسابقه به گواه بازیکنان تیم ما مدام فحاشی می نموده است و آنقدر این کار را ادامه داد تا کمال را مجبور به عکس العمل نموده، اما بازیکن ما کوچکترین فحاشی در زمین انجام نداده است. اخراج او به خاطر درگیری فنی بوده نه فحاشی، در حالی که اخراج استنلی به خاطر فحاشی بوده است. همانطور که برانکو در نشست خبری اظهار داشت، داوری این مسابقه نیز بسیار خوب بود و انتقاداتی که از سوی سپاهانی ها از فغانی می گردد اصلاً درست و منصفانه نیست و این داور بزرگ با اداره خیلی خوب بازی نشان داد شایستگی قرار دریافت در جمع داوران بزرگ جهان را دارد.

وی در ارتباط با اظهارات تابش مدیرعامل سپاهان مبنی بر این که خبیری را نمی شناسد، خاطر نشان کرد: این که تابش مرا نمی شناسد ایراد از من نیست، البته اشکالی ندارد که مرا تابش نشناسد؛ شاید خیلی ها او را نشناسند. برای وی به عنوان مدیرعامل سپاهان احترام زیادی قائل هستم. در انتها نیز لازم می دانم از مسئولان نیروی انتظامی که از شب گذشته و از موقعی که با سنگ از ما در اصفهان استقبال شد تا زمانی که وارد فرودگاه اصفهان شدیم تمام 24 ساعت به بهترین شکل از تیم ما حفاظت کردند و واقعاً از آنها ممنونیم. متاسفانه یکسری افراد مریض که ما آنها را جدا از مردم شریف اصفهان می دانیم از دیشب تا موقعی که از استادیوم خارج شویم دنبال این بودند که به بازیکنان ما آسیب برسانند. واقعاً جای سوال دارد فوتبال ارزش آن را ندارد که شاهد این اتفاقات کثیف باشیم. همین چند سال پیش بود که سربازی را در اصفهان با سنگ به چشمش کوبیدند و او را نابینا کردند. گویا از این اتفاقات تلخ بعضی ها درس نگرفته اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خبیری: منتظر واکنش کمیته انضباطی نسبت به تمام اتفاقات تلخ اصفهان هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبیری: منتظر واکنش کمیته انضباطی نسبت به تمام اتفاقات تلخ اصفهان هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید