خبرنگاران مسافران شمال پایتخت غربالگری کرونا می شوند

به گزارش رضا هستم، تهران- خبرنگاران- بخشدار لواسانات گفت: با هدف جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، مسافرانی که در تعطیلات نوروز قصد عبور از گردنه قوچک (ورودی لواسانات و رودبار قصران) را داشته باشند، غربالگری می شوند.

خبرنگاران مسافران شمال پایتخت غربالگری کرونا می شوند

حمید دانش آموز بخشدار لواسانات شامگاه سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار رضا هستم اضافه کرد: گردشگران و مسافران این منطقه از ابتدای گردنه قوچک توسط نیروهای هلال احمر شمیرانات، نیروی انتظامی و پلیس راهور کنترل غربالگری کرونا می شوند.

وی شرح داد: افراد مشکوک به ابتلا، به مامور بهداشت مستقر در محل ارجاع و پس از تکمیل فرم مربوطه به مراکز درمانی سطح تهران منتقل می شوند.

این مقام مسئول گفت: ورودی های لواسان عظیم نیز توسط نیروهای مذکور به همین صورت کنترل و غربالگری خواهد شد.

دانش آموز تاکید نمود: جهت دسترسی جاده تلو به لواسان هم برای عبور خودروهای شخصی ممنوع و مسدود خواهد بود.

بخشدار لواسانات گفت که این اقدام با پیگیری ستاد مردمی مقابله با کرونا و در چارچوب دستورالعملهای صادره از سوی ستاد ملی مقابله با این ویروس انجام می گردد.

بخش های لواسانات و رودبار قصران از توابع شهرستان شمیرانات واقع در شمال شرقی پایتخت با آب و هوایی کوهستانی و طبیعتی بکر همیشه بویژه در نیمه اول سال پذیرای گردشگران و مسافران بسیاری است که برای گذران اوقات فراغتی سالم به حاشیه رودخانه جاجرود و مراکز رفاهی خدماتی منطقه مراجعه می نمایند.

بنا بر اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، تا به امروز در ایران 16 هزار و 169 نفر به ویروس کرونا مبتلا شده اند که از این تعداد، 5 هزار و 389 نفر بهبود یافته و 988 نفر نیز جان خود را از دست داده اند.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران مسافران شمال پایتخت غربالگری کرونا می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مسافران شمال پایتخت غربالگری کرونا می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید