حمایت آمریکایی ها از استیضاح ترامپ رکورد زد

به گزارش رضا هستم، نتایج جدیدترین نظرسنجی نشان می دهد که حمایت شهروندان آمریکایی از استیضاح ترامپ رکورد جدیدی را ثبت نموده است.

حمایت آمریکایی ها از استیضاح ترامپ رکورد زد

به گزارش گروه بین الملل رضا هستم، میزان حمایت شهروندان آمریکایی از استیضاح دونالد ترامپ به بالاترین سطح خود در نظرسنجی شبکه فاکس نیوز رسیده است.

بر اساس این گزارش، بیش از 51 درصد شرکت کنندگان در نظرسنجی شبکه فاکس نیوز از استیضاح ترامپ و برکناری وی از قدرت حمایت نموده اند. 4 درصد مردم آمریکا نیز گفته اند که ترامپ باید استیضاح گردد ولی از قدرت برکنار نگردد. 40 درصد شرکت کنندگان در این نظرسنجی نیز به طور کامل با استیضاح ترامپ مخالفت نموده اند.

حمایت آمریکایی از استیضاح و برکناری ترامپ از قدرت نسبت به جولای 9 درصد رشد داشته است. این رقم 11 درصد در بین دموکرات ها، 5 درصد در بین جمهوریخواهان و 3 درصد در بین مستقل ها افزایش یافته است.

حدود 66 درصد شهروندان آمریکایی نیز گفته اند که اقدام ترامپ در درخواست یاری از یک رهبر خارجی برای تحقیق درباره رقیب انتخاباتی اش، کار درست و مناسبی نبوده است. تنها 25 درصد شرکت کنندگان در نظرسنجی این اقدام را درست و مناسب ارزیابی نموده اند.

43 درصد شهروندان آمریکایی نیز گفته اند که مکالمه تلفنی ترامپ با رئیس جمهور اوکراین، اقدامی قابل استیضاح است و 27 درصد نیز با این مساله مخالفت نموده اند.

حمایت ها از استیضاح ترامپ پس از افشای گفتگوی تلفنی جنجالی وی با رئیس جمهور اوکراین به شدت افزایش یافته است.

یک افشاگر اطلاعاتی آمریکا ترامپ را متهم نموده است که یاری نظامی ایالات متحده به اوکراین را به حالت تعلیق درآورده و آن را مشروط به تحقیقات ضد فساد رئیس جمهور اوکراین از جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق آمریکا و پسرش نموده است.

دموکرات های مجلس نمایندگان آمریکا تحقیقات مقدماتی برای استیضاح ترامپ را شروع نموده اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "حمایت آمریکایی ها از استیضاح ترامپ رکورد زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمایت آمریکایی ها از استیضاح ترامپ رکورد زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید