جشنواره ملی شهید آیت به همت اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان برگزار می گردد

به گزارش رضا هستم، دبیر اجرایی جشنواره شهید آیت اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: جشنواره ملی شهید آیت به منظور شناسایی و گزینش نخبگان سیاسی فعال در دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان برگزار می گردد.

جشنواره ملی شهید آیت به همت اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان برگزار می گردد

به گزارش گروه دانشگاه رضا هستم، محمد قاسمی دبیر اجرایی جشنواره شهید آیت اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان گفت: واحد سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان به منظور شناسایی و گزینش نخبگان سیاسی فعال در دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان و همچنین تقدیر از فعالین سیاسی دفاتر این اتحادیه در سراسر کشور اقدام به برگزاری یک برنامه ملی تحت عنوان جشنواره ملی شهید آیت نموده است.

وی اضافه کرد: در این جشنواره، علاوه بر تقدیر از فعالین سیاسی دفاتر جامعه اسلامی دانشجویان در سراسر کشور، نخبگان و استعداد های جدیدی کشف می شوند. همچنین فعالیت های سیاسی دفاتر در سطح کشور شناسایی شده و مورد ارزیابی قرار می گیرد.

قاسمی ادامه داد: این موضوع، نه تنها باعث دیده شدن نقاط ضعف و قوت واحد های سیاسی خواهد شد، بلکه در سیاست گذاری آینده آن ها و آسیب شناسی فعالیت ها راهگشا است. مضاف بر این، این جشنواره باعث تعامل بیشتر دفاتر با یکدیگر خواهد بود که باعث استفاده حداکثری از ظرفیت دفاتر و تبادل تجربه تشکیلاتی خواهد شد.

دبیر اجرایی جشنواره شهید آیت اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان تاکید نمود: هدف از فعالیت های سیاسی در جامعه اسلامی دانشجویان، پدیدار شدن و افزایش قدرت تحلیل در دانشجویان، به عنوان سرمایه های کشور و جلوگیری از فریب خوردن و سردرگمی دانشجو است.

وی توضیح داد: اوضاع سیاسی کشور نیز به گونه ای است که دانشجویان باید از مسایل سیاسی کشور مطلع باشند لذا محور های این جشنواره به گونه ای انتخاب شده اند که هم دانشجویان، به عنوان سرمایه های کشور، بتوانند هم در تصمیم گیری های سیاسی و قدرت تحلیل، رشد داشته باشند و هم بتوانند در اجتماع، اثرگذاری داشته باشند.

قاسمی یادآور شد: تبیین گری و بصیرت افزایی، مطالبه گری، بیانیه گام دوم و جوانگرایی، کنشگری سیاسی و اجتماعی و انتخابات مجلس شورای اسلامی از محور های جشنواره شهید آیت است.

وی گفت: این جشنواره در بخش های همایش، سلسله جلسات، مناظره، تریبون آزاد، نشست های تخصصی و مصاحبه و بیانیه سیاسی برگزار می گردد.

دبیر اجرایی جشنواره شهید آیت اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان تاکید نمود: بازه زمانی برنامه ها از آبان 1398 تا اردیبهشت 99 درنظر گرفته شده است.

قاسمی گفت: داوری آثار در خرداد و تیر 99 صورت خواهد گرفت و اهدای جوایز و اعلام نتایج جشنواره در مرداد ماه 1399، همزمان با کنگره سراسری اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان، انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "جشنواره ملی شهید آیت به همت اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشنواره ملی شهید آیت به همت اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید