شرح وزیر ورزش درباره تأخیر در شروع لیگ برتر فوتبال

به گزارش رضا هستم، وزیر ورزش و جوانان در مورد تأخیر در شروع لیگ فوتبال و وضعیت استادیوم ها گفت: این اقدام در راستای تکیمل مراحل حرفه ای شدن فوتبال است و فدراسیون هم با جدیت این موضوع را دنبال می نماید.

شرح وزیر ورزش درباره تأخیر در شروع لیگ برتر فوتبال

به گزارش خبرنگار رضا هستم، مسعود سلطانی فر در حاشیه بازدید و افتتاح هشت پروژه ورزشی در استان البرز در جمع رضا هستم گفت: بخشی از پروژه هایی که امروز در البرز افتتاح شد با سرمایه دولتی و بخشی هم با سرمایه گذاری بخش خصوصی بود.

سلطانی فر اضافه نمود: یکی از سیاست های مهم دولت این است که بخش زیادی از پروژه هایی نیمه تمامی که وجود دارد با مشارکت بخش خصوصی تکمیل گردد.

وی ادامه داد: خوشبختانه وزارت ورزش و جوانان در زمینه استفاده از مشارکت بخش خصوصی دستگاهی برتر است و فکر می کنیم با همین رویکرد می توانیم از 3800 پروژه نیمه تمام ظرف یک تا دو سال آینده بخش زیادی را تکمیل کنیم.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه استان البرز با تلاشی که مسئولان استان دارند روز به روز وضعیت بهتری پیدا می نماید گفت: این بهبود وضعیت هم در زمینه تکمیل اماکن ورزشی و هم ورزش همگانی، بانوان و قهرمانی است و فکر می کنم در رویدادهای بین المللی قهرمانان خوبی از البرز داشته باشیم.

وی اظهار داشت: اشتیاق مردم البرز به ورزش بسیار بالاست و قهرمانان نامداری از البرز داریم و وضعیت در آینده بهتر خواهد شد.

وی در مورد سالن 6 هزاز نفری کرج هم گفت: این سالن جزو 11 سالنی است که در کل کشور در حال ساخت است و بنا داریم تمام این سالن ها که بین 4500 تا 6 هزار نفر ظرفیت دارد را تا سرانجام دولت یازدهم به بهره برداری برسانیم.

وزیر ورزش و جوانان اضافه نمود: بسیاری از این پروژه ها بین 16 تا 20 سال گذشته آغاز و با 20 تا 30 درصد پیشرفت فیزیکی رها شده بود. خوشبختانه از دو سال قبل همه این پروژه ها آغاز شد اما سالن کرج براساس زمانبندی پیش نرفته و عقب است.

وی ادامه داد: با پیمانکار پروژه اتمام حجت کردیم تا با تأخیری چهار ماهه به بهره برداری برسد.

سلطانی فر در مورد تأخیر لیگ و وضعیت استادیوم ها هم گفت: این اقدام در راستای تکمیل مراحل حرفه ای شدن فوتبال است، فدراسیون هم با جدیت این را دنبال می نماید.

وی اضافه نمود: امیدواریم استانداردهای AFC و فیفا در استادیوم ها ایجاد گردد تا لیگ سال جاری در شرایط بهتری برگزار گردد.

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به اینکه ممکن است بعضی استان ها میزبانی لیگ را از دست دهندT گفت: نمی دانم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شرح وزیر ورزش درباره تأخیر در شروع لیگ برتر فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح وزیر ورزش درباره تأخیر در شروع لیگ برتر فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید