شرح وزیر ورزش درباره تأخیر در شروع لیگ برتر فوتبال

وزیر ورزش و جوانان در مورد تأخیر در شروع لیگ فوتبال و وضعیت استادیوم ها گفت: این اقدام در راستای تکیمل مراحل حرفه ای شدن فوتبال است و فدراسیون هم با جدیت این موضوع را دنبال می نماید.

شرح وزیر ورزش درباره تأخیر در شروع لیگ برتر فوتبال

به گزارش خبرنگار خبرنگاران، مسعود سلطانی فر در حاشیه بازدید و افتتاح هشت پروژه ورزشی در استان البرز در جمع خبرنگاران گفت: بخشی از پروژه هایی که امروز در البرز افتتاح شد با سرمایه دولتی و بخشی هم با سرمایه گذاری بخش خصوصی بود.

سلطانی فر اضافه نمود: یکی از سیاست های مهم دولت این است که بخش زیادی از پروژه هایی نیمه تمامی که وجود دارد با مشارکت بخش خصوصی تکمیل گردد.

وی ادامه داد: خوشبختانه وزارت ورزش و جوانان در زمینه استفاده از مشارکت بخش خصوصی دستگاهی برتر است و فکر می کنیم با همین رویکرد می توانیم از 3800 پروژه نیمه تمام ظرف یک تا دو سال آینده بخش زیادی را تکمیل کنیم.

وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه استان البرز با تلاشی که مسئولان استان دارند روز به روز وضعیت بهتری پیدا می نماید گفت: این بهبود وضعیت هم در زمینه تکمیل اماکن ورزشی و هم ورزش همگانی، بانوان و قهرمانی است و فکر می کنم در رویدادهای بین المللی قهرمانان خوبی از البرز داشته باشیم.

وی اظهار داشت: اشتیاق مردم البرز به ورزش بسیار بالاست و قهرمانان نامداری از البرز داریم و وضعیت در آینده بهتر خواهد شد.

وی در مورد سالن 6 هزاز نفری کرج هم گفت: این سالن جزو 11 سالنی است که در کل کشور در حال ساخت است و بنا داریم تمام این سالن ها که بین 4500 تا 6 هزار نفر ظرفیت دارد را تا سرانجام دولت یازدهم به بهره برداری برسانیم.

وزیر ورزش و جوانان اضافه نمود: بسیاری از این پروژه ها بین 16 تا 20 سال گذشته آغاز و با 20 تا 30 درصد پیشرفت فیزیکی رها شده بود. خوشبختانه از دو سال قبل همه این پروژه ها آغاز شد اما سالن کرج براساس زمانبندی پیش نرفته و عقب است.

وی ادامه داد: با پیمانکار پروژه اتمام حجت کردیم تا با تأخیری چهار ماهه به بهره برداری برسد.

سلطانی فر در مورد تأخیر لیگ و وضعیت استادیوم ها هم گفت: این اقدام در راستای تکمیل مراحل حرفه ای شدن فوتبال است، فدراسیون هم با جدیت این را دنبال می نماید.

وی اضافه نمود: امیدواریم استانداردهای AFC و فیفا در استادیوم ها ایجاد گردد تا لیگ سال جاری در شرایط بهتری برگزار گردد.

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به اینکه ممکن است بعضی استان ها میزبانی لیگ را از دست دهندT گفت: نمی دانم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شرح وزیر ورزش درباره تأخیر در شروع لیگ برتر فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرح وزیر ورزش درباره تأخیر در شروع لیگ برتر فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید