توصیه های جکی چان در روزهای شیوع کرونا

به گزارش رضا هستم، صبا/ جکی چان ستاره محبوب سینما از مردم جهان خواست برای جلوگیری از شیوع کرونا از قوانین دولت هایشان پیروی نمایند و در خانه بمانند.

توصیه های جکی چان در روزهای شیوع کرونا

این روزها اکثریت مردم جهان تحت تاثیر ویروس کرونا قرار گرفته اند. به طوری که زندگی روزمره مردم دچار تغییر شده است. در این ایام همان طور که مردم با استفاده از نکات و ترفندهای مختلف سعی در جلوگیری از گسترش ویروس کرونا دارند، بسیاری از افراد مشهور نیز ویدیوهایی با نکات آموزشی مانند تبدیل کردن دستمال کاغذی به ماسک را برای در امان ماندن از شر این بیماری در صفحه های اجتماعی خود به اشتراک می گذارند.

حالا اما در جدیدترین این ویدیوها روز گذشته 3 آوریل، جکی چان ستاره فیلم های ساعت شلوغی و داستان پلیس، توصیه های بهداشتی را برای مردم جهان مطرح نموده است.

ستاره هنگ کنگی سینما در این کلیپ ویدیویی از مردم خواست از قوانین دولت هایشان پیروی نمایند و در خانه بمانند. او همچنین بر لزوم استفاده از ماسک و شستن دست ها تاکید نمود.

ستاره ساعت شلوغی در این ویدیو چنین گفت: سلام، من جکی چان هستم. می دانم که الان برای همه زمان بسیار دشواری است. همه ما با مشکل یکسانی که همان ویروس کرونا است، روبرو هستیم. خیلی مهم و حیاتی است که با خانواده خود در خانه بمانید و از قوانین دولت خود پیروی کنید.

چان اضافه نمود: اگر ضروری است بیرون بروید، لطفا به یاد داشته باشید که ماسک به صورت بزنید و دست هایتان را به طور مکرر بشویید. حفاظت از خودتان به معنی محافظت از خانواده تان است. محتاط و قوی بمانید. باور دارم آینده درخشانی در پیش رو داریم. از شما سپاسگزارم.

جکی چان چندی پیش نیز اعلام نموده بود که حاضر است به کاشف واکسن کرونا یک میلیون یوآن (صد و چهل هزار دلار) جایزه بدهد.

منبع: همگردی

به "توصیه های جکی چان در روزهای شیوع کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توصیه های جکی چان در روزهای شیوع کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید