تمرین گروهی لالیگایی ها از سر گرفته شد

به گزارش رضا هستم، مطابق اعلام قبلی تیم های باشگاهی لالیگای اسپانیا از امروز (دوشنبه) تمرینات گروهی خود را با رعایت موارد مندرج در پروتکل بهداشتی و پزشکی فدراسیون فوتبال اسپانیا از سر گرفتند.

تمرین گروهی لالیگایی ها از سر گرفته شد

باشگاه های اسپانیایی که از دو ماه پیش به دلیل شیوع کرونا در این کشور فعالیت شان به حالت تعلیق درآمد، در قالب گروه های کوچک حداکثر 10 نفره تمرینات گروهی شان را از سر گرفتند.

بارسلونا و رئال مادرید هم جزو اولین تیم های لالیگایی بودند که از تمرینات گروهی امروز خود تصاویری را منتشر کردند تا طرفداران شان را به تماشای دوباره بازی های آنها در آینده ای نزدیک امیدوار نمایند.

باشگاه هایی لالیگا از 14 روز پیش تمرینات خود را به صورت انفرادی شروع کردند، اما اکنون با ورود اسپانیا به فاز بعدی کنترل شیوع کرونا که در آن از یکسری محدودیت کاسته شده، فاصله میان بازیکنان هم در تمرینات کاهش پیدا نموده است.

با وجود رفع شدن محدودیت انجام تمرینات گروهی در لالیگا، تیم ها هنوز هم ملزم به رعایت یکسری مقررات هستند، از جمله اینکه گروه های تمرینی شان نباید از 10 نفر تجاوز کند و بازیکنان هم حق ندارند به صورت مشترک از امکانات داخل رختکن استفاده نمایند.

آنها همچنین ملزم هستند که با خودروهای شخصی خود و به تنهایی وارد زمین تمرینی شوند و به تنهایی هم از آنها خارج شوند. گروه های 10 نفره تیم ها باید در زمین های متفاوت و در صورت عدم امکان انجام این کار در دو نیمه متفاوت از زمین بازی تمرین نمایند.

مقامات فوتبال اسپانیا قصد دارند که از 23 خرداد، مسابقات این کشور را از سر بگیرند.

منبع: فرارو

به "تمرین گروهی لالیگایی ها از سر گرفته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمرین گروهی لالیگایی ها از سر گرفته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید