ترامپ: راستا خیانت و اشتباه رؤسای جمهوری پیشین را تغییر دادم!

به گزارش خبرنگاران، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا امروز شنبه در جمع اعضای اتحادیه محافظه کاران آمریکا در کنفرانس اقدام سیاسی محافظه کاران (CPAC) در مریلند در اظهاراتی گفت: رؤسای جمهوری پیشین جهت خیانت و اشتباهی را در پیش گرفته بودند که من در حال اصلاح آنها هستم.

ترامپ: راستا خیانت و اشتباه رؤسای جمهوری پیشین را تغییر دادم!

رئیس جمهوری آمریکا که خودشیفتگی وی پیشتر بارها دست آویز رسانه های بسیاری شده است، ادامه داد: من تنها رئیس جمهوری هستم که تعرفه ها را برای کشورهای دیگر واقعی کردم و نمی گذارم از ما سو استفاده گردد. اوباما کِر نیز از دیگر روینمودهائی بود که من آنرا اصلاح نموده و آن را به راستا کاهش مالیات ها تغییر دادم. مذاکرات سختی هم اکنون درباره تعرفه ها در پیش است که در قَرن های گذشته بی سابقه بوده است!

وی درباره پرونده دخالت ادعایی روسیه در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 در این کشور نیز گفت: هرچه قدر کوشش می نمایند، نتوانسته اند تا کنون ردّی از تبانی تیم انتخاباتی من پیدا نمایند. آنها تبانی را با توهم اشتباه گرفته اند.

ترامپ ادامه داد: من بیشتر محافظه کار بودم تا جمهوریخواه. ما راستا سال ها خیانت و اشتباه را تغییر دادیم. آمریکا در اولویت قرار نداشت بلکه همواره در آخر بود. آن روزها دیگر به سر آمده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ترامپ: راستا خیانت و اشتباه رؤسای جمهوری پیشین را تغییر دادم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: راستا خیانت و اشتباه رؤسای جمهوری پیشین را تغییر دادم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید