بارسلونا به دنبال تمدید قرارداد فاتی

به گزارش رضا هستم، مدیران باشگاه بارسلونا در نظر دارند قرارداد ستاره جوان خود را تمدید نمایند.

بارسلونا به دنبال تمدید قرارداد فاتی

به گزارش رضا هستم، شبکه رادیویی کاتالونیا رادیو گزارش داد باشگاه بارسلونا فرایند تمدید قرارداد آنسو فاتی، ستاره جوان خود را شروع نموده است. این مهاجم 16 ساله که در این تابستان اولین قرارداد حرفه ای خود را با باشگاه بارسلونا امضا کرد و تا سال 2022 خود را به این تیم متعهد کرد، با گلزنی که اخیراً در بازی با والنسیا انجام داد، تبدیل به جوان ترین گلزن تاریخ باشگاه بارسلونا در رقابت های لالیگا و سومین گلزن جوان تاریخ این رقابت ها لقب گرفت.

طبق این گزارش عملکرد فوق العاده فاتی 16 ساله در این چند بازی اخیر سبب شده تا مسئولان باشگاه بارسلونا به فکر ارائه قرارداد جدیدی به این مهاجم اهل گینه بیسائو بیفتند. در صورتی که آنسو فاتی قرارداد جدیدی را با بارسلونا امضا کند، دستمزد سالیانه اش به 1.5 میلیون یورو در سال خواهد رسید، البته به شرطی که بتواند جایگاهی برای خود در ترکیب بارسلونا برای فصل آینده دست و پا کند.

آنسو فاتی که متولد شهر بیسائو است زمانی که تنها 6 سال داشت به همراه خانواده اش از گینه بیسائو به شهر هررا از استان سویل واقع در جنوب اسپانیا مهاجرت کرد و در سال 2012 زمانی که 10 ساله بود به آموزشگاه باشگاه بارسلونا یعنی لاماسیا ملحق شد. او سابقه بازی برای تیم های هررا، سویا و بارسلونا در رده های جوانان را هم دارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بارسلونا به دنبال تمدید قرارداد فاتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارسلونا به دنبال تمدید قرارداد فاتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید