اولین مستند از درگیری های هند و پاکستان در تلویزیون

به گزارش رضا هستم، جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی 360 درجه به آنالیز تنش های چند هفته اخیر بین هند و پاکستان می پردازد.

اولین مستند از درگیری های هند و پاکستان در تلویزیون

به گزارش ، جدیدترین قسمت از برنامه تلویزیونی 360 درجه به آنالیز تنش های چند هفته اخیر بین هند و پاکستان می پردازد.

تنش در روابط پاکستان و هند، در هفته های اخیر به اوج خود رسیده است و هر دو کشور، اقدامات خصمانه زیادی را علیه یکدیگر انجام داده اند. ماجرا از حمله هندی ها به مردم پاکستان در کشمیر صورت گرفت که باعث شد ضمن اعلام حکومت نظامی در این منطقه، بسیاری از کشمیری ها توسط نظامیان هندی در خانه های خود زندانی شوند. این اقدامات در هفته های اخیر، واکنش های زیادی را از سازمان های بین المللی به همراه داشت، اما هنوز هم تنش ها در اوج است.

تنش در دو همسایه کشورمان ایران را باید محصول یک سیاست انگلیسی دانست. جایی که نیرو های انگلیسی پس از خروج از کشمیر تخم اختلاف را در بین مردم هند و پاکستان کاشتند و از آن روز به بعد، درگیری های تاریخی زیادی در بین مردم دو کشور برقرار است.

این قسمت از برنامه 360 درجه، ضمن آنالیز تاریخی بر روابط دو کشور، درگیری ها و تنش های چند هفته اخیر را زیر ذره بین برده است.

360 درجه مجموعه مستند های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی است که با توجه به اتفاقات و سوژه های مهم هر هفته با تهیه کنندگی و کارگردانی محمدهادی نعمت اللهی، آدینه ها ساعت 21:30 از شبکه مستند سیما پخش می گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "اولین مستند از درگیری های هند و پاکستان در تلویزیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین مستند از درگیری های هند و پاکستان در تلویزیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید