السد به استقلال درس فوتبال داد، شفر اشتباهات بزرگی داشت

به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال استقلال در بازی رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا متحمل شکست سنگین و تلخی از میهمانش السد قطر شد که این شکست می تواند سر شروع یک بحران تازه برای آبی پوشان باشد.

السد به استقلال درس فوتبال داد، شفر اشتباهات بزرگی داشت

محمد مومنی در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به نتیجه این بازی گفت: متاسفانه شب سیاهی برای استقلال رقم خورد که قلب میلیون ها هوادار این تیم شکست. من می گویم این شکست حتی تلخ تر و تحقیر آمیز تر از شکست فصل گذشته مقابل العین بود. چون اگر بازیکنان السد بعد از گل سوم قدری دقت می کردند و دست به فرصت سوزی نمی زدند حتما تعداد گلهای خورده ما به پنچ و شش می رسید.

مهاجم سابق آبی پوشان بیان داشت: در این بازی انگار هیچ چیزی سرجای خودش نبود و همه چیز اشتباه بود. اما بزرگ ترین اشتباه تعویض های شفر بود. عجیب بود در حالی که نیومایر در مرکز زمین بازی خوبی می کرد و روزبه چشمی هم در قلب خط دفاعی عملکرد خوبی داشت، آقای شفر با یک تعویض هم خط دفاعی اش را به هم ریخت و هم خط میانی اش.

وی اضافه نمود: در شبی که همه استقلالیها اشتباه کردند، هوادارن هم مرتکب اشتباه شدند. اشتباه هواداران آنجایی بود که از دقیقه 70 به بعد به جای تشویق سکوت کردند و حتی شعارهایی در استادیوم دادند که باعث شد تمرکز تیم خودی از بین برود. اگر هواداران استقلال هم باهوش تر بودند و قدری به خودشان بیشتر زحمت می دادند و بیشتر از تیم حمایت می کردند چه بسا وقتی نتیجه 2 بر یک بود این استقلال بود که گل مساوی را می زد نه این که السد گل سوم را هم بزند.

مومنی بیان داشت: در این بازی هیچ کدام از بازیکنان ما در اندازه خودشان نبودند. دانشگر، باقری، رحمتی، غفوری، سهرابیان و دیگران همه پر اشتباه بودند. الحاجی گرو ثابت کرد به هیچ وجه در اندازه تیام نیست. او دوندگی خوبی دارد اما عمدتا دوندگی او هرز و بدو برنامه است.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: بیان این حرف اصلا خوب نیست اما واقعیت این است که السد دوشنبه شب به استقلال و شفر درس فوتبال داد. آنها فوتبال منطقی را برای ما معنا کردند.

وی در ادامه بیان داشت: تیم ما در نیمه دوم مشکل بدنی هم داشت و من نمی دانم تیمی که مربی بدنساز اختصاصی از آلمان می آورد که می گویند در تیم بدنساز باشگاه بایرمونیخ بوده چرا باید تا این زمان از فصل بدن بازیکنانش آماده نباشد.

مهاجم پیشین آبی ها در انتها گفت: متاسفانه با این همه بازیکنی که در نقل و انتقالات جذب گردیده هنوز تیم کمبود بازیکن دارد. به خصوص در خط میانی. این تیم فاقد یک بازیکن است که قابلیت لیدری داشته باشد. بعضی ها در تیم ادای لیدری در می آورند اما در این اندازه ها نیستند. به خصوص در تیم بزرگی مثل استقلال.

منبع: خبرگزاری مهر

به "السد به استقلال درس فوتبال داد، شفر اشتباهات بزرگی داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "السد به استقلال درس فوتبال داد، شفر اشتباهات بزرگی داشت"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید