آمریکا؛ افشای رابطه نامشروع منجر به استعفای نماینده کنگره شد

به گزارش رضا هستم، نماینده ایالت کالیفرنیای در کنگره آمریکا بعد از افشای رابطه نامشروعش مجبور به استعفا شد.

آمریکا؛ افشای رابطه نامشروع منجر به استعفای نماینده کنگره شد

به گزارش اسپوتنیک به نقل از روزنامه پولیتیکو، در پی مطرح شدن اتهاماتی علیه کیتی هیل، نماینده دموکرات ایالت کالیفرنیا در خصوص روابط جنسی نامآغازش با کارکنان کنگره، استعفای خود را از نمایندگی کنگره را گفت.

این نماینده آمریکایی با انتشار بیانیه ای گفت: امروز با قلبی شکسته استعفایم را اعلام می کنم. این دشوارترین کاری است که تا الان انجام داده ام ولی بر این باورم که این اقدام بهترین کار برای حوزه انتخابیه، جامعه و کشورم خواهد بود.

وی متهم است که با یکی از کارمندانش در کنگره روابط نامآغاز داشته است. کمیته اخلاقیات مجلس نمایندگان، تحقیقاتی را در این باره آغاز کرده است.

هیل این اتهام را رد کرده اما گفته است که قبل از آنکه در انتخابات پیروز شود با یکی از اعضای ستاد انتخاباتی اش رابطه داشته است. او عذرخواهی کرده و گفته که رابطه اش ناشایست بوده است.

این نماینده 32 ساله گفته که قربانی اقدامات همسرش شده است. این در حالی است که چند عکس برهنه از وی به نشریات محافظه کار درز کرده است.

هیل و وکلایش گفته اند که او یک مرحله پرفراز و نشیب طلاق را سپری می کند و آن عکس ها را همسرش برای انتقام گیری منتشر کرده است.

منبع: همشهری آنلاین

به "آمریکا؛ افشای رابطه نامشروع منجر به استعفای نماینده کنگره شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا؛ افشای رابطه نامشروع منجر به استعفای نماینده کنگره شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید